Čís. položky 138-061744/0025

Red Grooms

(Nashville/Tennesee 1937 geb.) ohne Titel, Lithografie, handsigniert, datiert Red Grooms 73, Nr. 237 von 300 nummerierten Exemplaren, 22,6 x 30,2 cm,(EW)

Expert: Mag. Elisabeth Wallner Mag. Elisabeth Wallner
+43-1-515 60-766

Elisabeth.Wallner@dorotheum.at

27.03.2018 - 11:01

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Red Grooms

+43-1-515 60-766

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Potisk
Datum: 27.03.2018 - 11:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Předaukční výstava: online