Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064422/0004

Erich (Arik) Brauer *

(Wien 1929 geb.) "Alter Musiker", Radierung auf Velin, signiert Brauer, Nr. 145 von 200 nummerierten Exemplaren, Plattenmaße 26,5 x 21, Blattmaße 37,4 x 30,8 cm, Koschatzky G 62, Ecken gering bestoßen, 2 unbedeutende Fleckchen, (RAC)

Expert: Raphael Achterberg, MA Raphael Achterberg, MA

raphael.achterberg@dorotheum.at

27.03.2018 - 11:10

Vyvolávací cena:

Erich (Arik) Brauer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Potisk
Datum: 27.03.2018 - 11:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Předaukční výstava: online