Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-063547/0001

Erwin Lang *

(Wien 1886-1962) "Stephansdom, Südturm", 1912/13, Holzschnitt auf Japanbütten, signiert Erwin Lang, Druckstockmaße 43,7 x 40,6 cm, Blattmaße 63,5 x 50,7 cm, aus dem 6 Blätter umfassenden Zyklus "Wien", Passepartout, gerahmt, (RAC)

Expert: Raphael Achterberg, MA Raphael Achterberg, MA

raphael.achterberg@dorotheum.at

27.03.2018 - 11:42

Vyvolávací cena:

Erwin Lang *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Potisk
Datum: 27.03.2018 - 11:42
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Předaukční výstava: online