Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-045080/0005

Altschliffdiamant Brosche zus. ca. 3,50 ct

Weißgold 585, Altschliffbrillant ca. 1 ct, kleinere Altschliffbrillanten u. Achtkantdiamanten zus. ca. 2,50 ct, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 21,8 gøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

29.03.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 29.03.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.03. - 28.03.2016