Čís. položky 110-021125/0001

Runder Tisch im Biedermeier - Stil,

Runder Tisch im Biedermeier - Stil, - Umění a starožitnosti

Weichholzgestell mit vasenartigem Fuß, nußfurniert, mattiert, tlw. ebonisiert, H=74 cm, D=107,5 cm, Gebrauchsspuren, Oberflächenschäden

21.03.2018 - 15:32

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.03.2018 - 15:32
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 10.03. - 21.03.2018

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.