Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-095797/0005

2 blau-weiße Schüsseln,

China, 18./19. Jh., Porzellan, Dm. 14 und 15 cm, 1 Schale mit Haarriss und innen zerkratzt, die andere am Standring bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

04.04.2018 - 16:30

Vyvolávací cena:

2 blau-weiße Schüsseln,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 04.04.2018 - 16:30
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Besichtigung: online