Čís. položky 195-035972/0019

Conrad Bühlmayer

Conrad Bühlmayer - Klenoty, umění a starožitnosti

(Wien 1835-1883) Pferdehändler am Seeufer, signiert und datiert unten links: Bühlmayer 1877, Öl auf Leinwand, ca. 28 x 51 cm, vergoldeter masseverzierter Rahmen etwas beschädigt Ruf 800

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

19.04.2018 - 16:29

Vyvolávací cena:

Conrad Bühlmayer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.04.2018 - 16:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.04. - 19.04.2018