Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Landschaft, signiert und datiert unten rechts: K. Korab (19)78, Farblithografie Nr. 63/99, Blatt ca. 62 x 48 cm, verglast
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
19.04.2018 - 16:31
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Karl Korab *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 19.04.2018 - 16:31 |
Prohlídka: | 13.04. - 19.04.2018 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.400,- do EUR 4.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.600,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-