Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036450/0008

Dina Larot *

(Wien 1942 geb.) Melanie, signiert und datiert unten rechts: Dina Larot 1995, Farblithografie, Nr. 18/300, Blattgröße ca. 69,5 x 48 cm

12.04.2018 - 16:05

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Dina Larot *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 12.04.2018 - 16:05
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.04. - 12.04.2018