Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035015/0032

Unbekannt

(Deutsch, 1. Hälfte 19. Jahrhundert) Flusspromenade mit ankommenden Reitern und Blick auf die Stadt Heidelberg, Öl auf Karton, ca. 21 x 31 cm, gerahmt Ruf 1.000

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

12.04.2018 - 17:14

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Unbekannt

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 12.04.2018 - 17:14
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.04. - 12.04.2018