Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-063982/0004

Karl von Pichler

(tätig in Deutschland 1875- 1890) Landschaften, Dörfer, Burg, Aquarelle auf Papier, ca. 17 x 24 cm, gerahmt, (5) (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

17.04.2018 - 11:01

Vyvolávací cena:

Karl von Pichler

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 17.04.2018 - 11:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Besichtigung: online