Maria Moser *
(Frankenburg 1948 geb.) 2 Blätter, ohne Titel, unten signiert M Moser, Öl/ Mischtechnik auf Papier, ca. 36 x 27 cm und 27 x 38 cm
Expert: Christian Wiesinger
10.04.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Maria Moser *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 10.04.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 10.000,- do EUR 12.000,- -
Odhadní cena:
EUR 10.000,- do EUR 12.000,-