Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023482/0011

Arnulf Neuwirth *

(Gablitz 1912-2002) Bergdorf, signiert, datiert: Neuwirth (19)59, Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 33 x 27 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

10.04.2018 - 16:20

Vyvolávací cena:

Arnulf Neuwirth *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 10.04.2018 - 16:20
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Besichtigung: online