Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023482/0009

Rudolf Stoitzner

(Wien 1873-1933) Sommerlicher Blumenstrauß, signiert: R. Stoitzner, Öl auf Malkarton, ca. 60,5 x 76 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.04.2018 - 16:21

Vyvolávací cena:

Rudolf Stoitzner

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 10.04.2018 - 16:21
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Předaukční výstava: online