1964 Lambretta Cento
FIN: 800933, Motor: 801004, P.R.A. Auszug in Kopie
06.04.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 1.495,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 200,-
1964 Lambretta Cento
FIN: 800933, Motor: 801004, P.R.A. Auszug in Kopie
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 16.00
oldtimer@dorotheum.at +43 1 515 60 428 |
Aukce: | Scootermania |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 06.04.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Vösendorf |
Prohlídka: | 03.04.2018 - 06.04.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- 2019 Kamptal DAC Riesling Ried Zöbinger Heiligenstein Alte Reben Erste ÖTW Lage, Weingut Bründlmayer, Niederösterreich, 100 Falstaff-Punkte, 2 Flaschen
- Franz Josef I.
- .gestempelt/*/** - Großbrit. - Sammlung 1840/1970 inkl. Auslandspostämter,
- Poststück - Österr. 1945 - Stempelprovisorium von POTTENBRUNN (Großbuchstaben) auf Kuvert vom 14.7. 1945,
- Paar Kerzenständer, 1. Hälfte 20. Jhdt.,