Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023339/0003

Karl Korab *

(Falkenstein 1937 geb.) Dorflandschaft, signiert und datiert: Korab (19)92, nummeriert: 233/350, Radierung, Blattgröße ca. 46 x 62 cm, Wechselrahmen, beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.03.2018 - 16:04

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Karl Korab *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.03.2018 - 16:04
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Besichtigung: online