Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023198/0003

Johann Ulrich Kraus

Johann Ulrich Kraus - Obrazy

(1655-1719) "Stift Reichersberg", in der Platte signiert Ulrich Kraus f. A. 1688, Kupferstich, Darstellungsgröße ca. 48 x 65 cm, Blattgröße ca. 60 x 76 cm, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

27.03.2018 - 16:07

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Johann Ulrich Kraus

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 27.03.2018 - 16:07
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Předaukční výstava: online