Čís. položky 194-023122/0006

Lutz Stadlbauer

Lutz Stadlbauer - Obrazy

(Regau 1911 geb.) 5 Blätter, u. a. "RaureifGmundnerberg", "Schneereste", "Neusiedlersee Weiden", rechts unten signiert und datiert L. Stadlbauer (19)71, (19)74, (19)92, (19)94, (19)97, Aquarelle auf Papier, Passepartoutausschnitte ca. 29 x 42 cm, 23 x 31 cm, 28 x 42 cm (2 x), 29 x 43 cm, Passepartoutgrößen ca. 50 x 65 cm, Passepartoutecken beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

27.03.2018 - 16:08

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Lutz Stadlbauer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.03.2018 - 16:08
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Předaukční výstava: online