Čís. položky 194-022951/0021

6 Grafiken

u. a. "Blick auf Linz", "Dürnstein", "Hall in Tirol", tlw. signiert Leo Adler und Heinrich Lersch, Blattgrößen ca. 18 x 25 cm bis 35 x 46 cm, beschädigt, stockfleckig

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

27.03.2018 - 16:10

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

6 Grafiken

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 27.03.2018 - 16:10
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Předaukční výstava: online