Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023166/0036

Kupferstich des 18. Jh.

"Herrschafft und Marckt Wimsbach", ca. 19 x 36 cm, stockfleckig, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

27.03.2018 - 16:13

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Kupferstich des 18. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.03.2018 - 16:13
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Besichtigung: online