Herrenring
Weißgold 585, Brillanten zus. ca.0,25 ct, ein Saphir im Cabochonschliff, RW 61, 9,8 g, Tragespurenøg10
26.03.2018 - 16:01
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Herrenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 26.03.2018 - 16:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 20.03. - 26.03.2018 |