Čís. položky 197-014055/0001

Künstler 20. Jh.

Künstler 20. Jh. - Náramkové, klenoty a starožitnosti

Fischerboote am Strand Öl auf Hartfaserplatte ca. 50,5 x 60 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

04.04.2018 - 12:21

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Náramkové, klenoty a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.04.2018 - 12:21
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 16.03. - 03.04.2018