Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 382-023430/0001

Teelöffel(?) sowie Salz- und Pfeffer-streuer

Silber 800, tlw vergoldet, monogrammiert, 118,2 g, österr. Amtspunze 1872-1922øx

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

22.03.2018 - 10:33

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 60,-

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 22.03.2018 - 10:33
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 14.03. - 22.03.2018