Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 382-023295/0013

Brosche

Gold ca. 580, Rubin, Smaragd, Halbperlen, feuervergoldet, 1,7 g, Österr. Amtspunze 1902- 1922øx

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

22.03.2018 - 10:45

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Brosche

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 22.03.2018 - 10:45
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 14.03. - 22.03.2018