Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 382-023105/0006

Brosche

Gold 375, feinvergoldet Arbeit 2. Hälfte 19. Jhdt englisches Beschauzeichen 2,4 g, Druckstellen, Zinnlötstellen, Nadel aus unedlem Metall

22.03.2018 - 10:54

Dosažená cena: **
EUR 70,-
Vyvolávací cena:
EUR 40,-

Brosche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 22.03.2018 - 10:54
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 14.03. - 22.03.2018