Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Abyste byli schopni využívat plně naše internetové stránky, měli byste si nainstalovat aktuální verzi prohlížeče. Seznam doporučených prohlížečů naleznete zde.



Čís. položky 138


Marten de Vos, Circle of


(1532-1603)
two study sheets: Christ on the cross, Saint Mary, pen and brown ink, on laid paper, 12,2 x 14,5 and 12,2 x 18,5, mounted, unframed, (2), (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

27.03.2018 - 17:00

Dosažená cena: **
EUR 1.750,-
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 0,-

Marten de Vos, Circle of


(1532-1603)
two study sheets: Christ on the cross, Saint Mary, pen and brown ink, on laid paper, 12,2 x 14,5 and 12,2 x 18,5, mounted, unframed, (2), (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at


Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
kundendienst@dorotheum.at

+43 1 515 60 200
Aukce: Meisterzeichnungen und Druckgraphik bis 1900, Aquarelle, Miniaturen
Datum: 27.03.2018 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.03. - 27.03.2018


** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH

Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.