Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-063089/0006

Carl Thöndel

(Österreich um 1890) Das Ausflugswirtshaus, Öl auf Leinwand, 35 x 48 cm, gerahmt, beschädigt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

20.03.2018 - 10:04

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Carl Thöndel

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 20.03.2018 - 10:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Besichtigung: online