Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064229/0004

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Bilder

Blumenstillleben, Öl auf Holz,46 x 37 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

20.03.2018 - 10:36

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 20.03.2018 - 10:36
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Besichtigung: online