Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-096183/0019

Christus an der Geisselsäule,

alpenländisch 19. Jh., Holz geschnitzt, polychrom gefasst, Höhe 32 cm,(MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

14.03.2018 - 15:35

Vyvolávací cena:

Christus an der Geisselsäule,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 14.03.2018 - 15:35
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.03. - 14.03.2018