Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-097202/0002

6 Pester Silber Eislöffel mit Vorleger,

teilweise vergoldet, Monogramm, Gewicht 264 g, Meisterzeichen, Pester Dianakopfpunze ab 1872, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

14.03.2018 - 15:45

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 14.03.2018 - 15:45
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.03. - 14.03.2018