Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022821/0004

Carl Rotky *

(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos) Klapotetz in der Südsteiermark handsigniert C Rotky, Linolschnitt in Farbe, Bildausschnitt 27 x 19,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, stark stockfleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

19.03.2018 - 15:11

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Carl Rotky *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 19.03.2018 - 15:11
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 05.03. - 16.03.2018