Marie Egner
(Radkersburg 1850-1940 Maria Anzbach) ZUGESCHRIEBEN Entwurfsskizze, Bleistift auf Papier, undeutlich signiert M Egner, Bildausschnitt 24 x 15,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, fleckig
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
19.03.2018 - 15:11
- Vyvolávací cena:
Marie Egner
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.03.2018 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 05.03. - 16.03.2018 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 30.000,- do EUR 40.000,- -
Odhadní cena:
EUR 20.000,- do EUR 25.000,- -
Odhadní cena:
EUR 8.000,- do EUR 12.000,-