Čís. položky 191-022950/0014

August Trummer *

August Trummer * - Umění, starožitnosti, šperky

(geb. 1946 Grottenhof/Leibnitz Studium bei F. Hartin, A. Osterider und Ed. Walcher) Tanzende, handsigniert, datiert Trummer 28.6.92, Kohle/ Rötelzeichnung auf Papier, Bildausschnitt 29 x 42 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

19.03.2018 - 15:12

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

August Trummer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.03.2018 - 15:12
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 05.03. - 16.03.2018