Čís. položky 191-022934/0006

Luigi Kasimir *

Luigi Kasimir * - Umění, starožitnosti, šperky

(Pettau 1881-1962 Wien, Studium an der allgemeinen Malerschule und Wiener Akademie) "Wien-St. Stephan vom Graben", handsigniert Luigi Kasimir, in der Platte datiert 21 Nov. 1923, Bildausschnitt 44,5 x 38,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

19.03.2018 - 15:23

Vyvolávací cena:

Luigi Kasimir *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.03.2018 - 15:23
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 05.03. - 16.03.2018