Hans Frank *
(Wien 1884-1948 Salzburg) Vorfrühling, handsigniert Hans Frank, Linolschnitt in Farbe, Stockgröße 16,5 x 24 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, stockfleckig
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
19.03.2018 - 15:36
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Hans Frank *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.03.2018 - 15:36 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 05.03. - 16.03.2018 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,- -
Vyvolávací cena: