Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-117540/0000

Deckeldose/Anbieteplatte

aus ungarischem Porzellan, Marke Herend, weiß glasiert, mit Hagebuttenbemalung, gold gerändert, reliefiert, am Boden gemarkt, Altersspuren, gering geschartet

Expert: Friedrich Reinbacher

19.03.2018 - 15:57

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Deckeldose/Anbieteplatte

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 19.03.2018 - 15:57
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 05.03. - 16.03.2018