Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 309-104319/0001

Altschliffbrillantsolitär ca. 0,75 ct

Altschliffbrillantsolitär ca. 0,75 ct - Klenoty a náramkové

Platin 950, Weitenänderung Weißgold 585, Ringschiene mit durchbrochen gearbeiteter Ziergravur, RW 57, 4,5 gøP4

19.03.2018 - 15:12

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 19.03.2018 - 15:12
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 13.03. - 19.03.2018