Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9

Nicolas Mignard, gen. Mignard d'Avignon

Nicolas Mignard, gen. Mignard d'Avignon - Velikonoční aukce

(Troyes 1606-1668 Paris), - Nachfolger 18. JahrhundertMadonna mit Kind, Öl auf Leinwand, ca. 46 x 35,5 cm, alt restauriert, kleine Farbfehlstellen, teilvergoldeter profilierter Holzrahmen des 18. Jahrhunderts Ruf 1000

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

27.03.2018 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

+43-662-87 16 71-0

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Velikonoční aukce - Dipinti
Datum: 27.03.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.03. - 27.03.2018