Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035806/0007

Harald Reitterer *

(Wien 1902-1987 Maurach am Achensee) Flöten Melodien, monogrammiert und datiert unten links: HR (19)83, Mischtechnik auf Papier, ca. 44,5 x 32,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

08.03.2018 - 15:12

Vyvolávací cena:

Harald Reitterer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 08.03.2018 - 15:12
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.03. - 08.03.2018