Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035882/0006

Janos Halapy *

(Ungarn 1893-1960) Häuser und Villen am Waldrand signiert und datiert unten links Janos Halapy 1942, Öl auf Leinwand, ca. 50 x 61 cm

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

08.03.2018 - 15:14

Vyvolávací cena:

Janos Halapy *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.03.2018 - 15:14
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.03. - 08.03.2018