Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035882/0019

Wilhelm (William) Dessauer

(Wien 1882-1943) Interieur mit Heiligenfigur, signiert oben links: W. Dessauer, Öl auf Karton, ca. 63 x 46 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

08.03.2018 - 15:15

Vyvolávací cena:

Wilhelm (William) Dessauer

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.03.2018 - 15:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.03. - 08.03.2018