Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035775/0005

Brillantanhänger zus. ca. 0,57 ct

Weißgold 750, Brillanten gefasst in drei quadratischen Elementen, an ca. 40 cm langer Schlagenkette (585, ca. 4 g), Gesamtgewicht 13,2 g, leichte Knickstellen, Etui Ruf 700 øG13

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

08.03.2018 - 15:59

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 08.03.2018 - 15:59
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.03. - 08.03.2018