Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-071425/0000

Rudolf Canaval *

(Villach 1894-1970) "Dorfansicht mit Bauernhaus", signiert Canaval Rudolf, datiert 1943, Öl auf Karton, 66 x 55 cm, gerahmt, Rahmen mit Mängeln

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.03.2018 - 15:01

Vyvolávací cena:

Rudolf Canaval *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 07.03.2018 - 15:01
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 28.02. - 07.03.2018