Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 393-318521/0001

Diamantring

Diamantring - Umění, starožitnosti a šperky

Gold 580, Arbeit um 1900, Altschliffdiamanten zus. ca. 1,10 ct, in Silber gefasst, RW 55, 3,1 gøx

Expert: Doris Ebner Doris Ebner

doris.ebner@dorotheum.at

07.03.2018 - 15:11

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Diamantring

doris.ebner@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 07.03.2018 - 15:11
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 28.02. - 07.03.2018