Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-072413/0000

Willi Hartung *

(Zürich 1915-1987 Sternenberg)"Katze", signiert Willi Hartung, im Druck datiert 1972, Farblithografie, Nr. 121/130, Blattgröße 49,5 x 65 cm, ohne Rahmen, Knickstellen, leicht fleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.03.2018 - 15:33

Vyvolávací cena:

Willi Hartung *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 07.03.2018 - 15:33
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 28.02. - 07.03.2018