Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-070997/0000

Erwin Pendl

(Wien 1875-1945) "Maria Zell", signiert Erwin Pendl, Aquarell auf Papier, auf Karton kaschiert, 30 x 17,5 cm, gerahmt, verglast, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.03.2018 - 15:47

Vyvolávací cena:

Erwin Pendl

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 07.03.2018 - 15:47
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 28.02. - 07.03.2018