Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016001/0007

Valentin Oman *

(St. Stefan/Villach 1935 geb.) Farbradierung, "I try to fly", signiert Oman, datiert 95, die Nr.10/40, 57 x 36,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.03.2018 - 15:48

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Valentin Oman *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 07.03.2018 - 15:48
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 28.02. - 07.03.2018