Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036232/0001

Andachtsbild, Alpenländisch 17. Jahrhundert

Die beiden Franziskaner, Hl. Franziskus von Assisi und Hl. Antonius von Padua, mit dem eine Lilie haltenden Christuskind, Öl auf Leinwand, Randdoublierung, ca. 59 x 45 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

26.04.2018 - 16:30

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 26.04.2018 - 16:30
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.04. - 26.04.2018