Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036272/0001

Ferdinand Joseph Bernard Marinus

(Antwerpen 1808-1890 Namur) Paar auf Steinbrücke in Landschaft blickend, signiert unten links: Marinus,Öl auf Mahagoniholzplatte, ca. 32 x 39 cm, partielle Farbfehlstellen Ruf 600

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

26.04.2018 - 16:51

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 26.04.2018 - 16:51
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.04. - 26.04.2018