Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 320

Amedee Rosier

Amedee Rosier - Spring auction

(Meaux 1831-1898) Abendlicher Kanal in Venedig, signiert: A. Rosier., Öl auf Holz, ca. 32 x 20,5 cm, gerahmt (SLS) Ruf 600

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

15.05.2018 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:

Amedee Rosier

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Spring auction - Dipinti
Datum: 15.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 07.05. - 15.05.2018